Linje
|
Rute
|
1
|
Sygehuset - Sensommervej - Resenbro
|
2
|
Nytorv - Hvinningdal - Balle Kirkevej
|
3
|
Lysbro - Hvinningdal Skole
|
4
|
Remstrup - Virklund
|
5
|
Lysbro - Funder
|
6
|
Nørrevænget - Balle Kirkevej - Hvinningdal
|
7
|
Sejs - Svejbæk
|
8
|
Lupinvej - Dalvejen - Nordre Højmarksvej
|
9
|
Oslovej - Stockholmsvej - Nørreskov Bakke
|
10
|
Lyngbygade - Silkeborg Bad - Gjessø
|
11
|
Nørreskov Bakke - Arendalsvej - Oslovej
|
12
|
Kejlstrupvej - Teknisk Skole - Tietgensvej
|